רכיבה על סוסים לזוגות (רומנטית) בחוות הפקאן

כל זוג, נשוי או בשלבים של לפני, מחפש דרכים כיצד ליהנות מחוויות רומנטיות יוצאות דופן, כאלה שיכולות לשבור את השגרה כך או אחרת. בכל ערב נתון, אפשר לצאת לסרט, ארוחה זוגית או למועדון, אך אם רוצים לייצר חוויה רומנטית יוצאת דופן, צריך להיות יצירתי ולהשקיע. 

אחת האופציות שעומדות בפני זוגות המחפשים חוויה רומנטית מיוחדת, היא רכיבה על סוסים לזוגות בחוות הפקאן, החווה אשר ממוקמת במושב בורגתה בשרון, מציעה לזוגות אפשרות ליהנות מטיול רכיבה בשטח, במשך שעה או שעתיים, על פי בחירתם, וליהנות הן מהרכיבה עצמה, הן מהנופים מסביב וכן מכל שנלווה לסוג טיול וחוויה שכזו. 

בחוות פקאן ניתן למצוא מגוון רחב של מדריכים ואנשי מקצוע, אשר עומדים לרשות הזוגות ולקוחות אחרים, המגיעים אל המקום במטרה ליהנות מטיולי רכיבה. 

החווה יצרה תוכניות רכיבה שונות אשר מותאמות ספציפית לזוגות, ואלה יכולים לבחור את התוכנית הרלוונטית עבורם. צריך לציין, זוג אשר מעוניין ליהנות מרכיבה על סוסים בחווה, צריך לפנות מראש אל הצוות ולהזמין מקום. 

לפני שנסביר למה משתלם לצאת טיול רכיבה בחוות הפקאן, חשוב להבהיר שהטיול נערך בשעות שונות של היום, בהתאם למה שהזוג מבקש. כך שהוא יוכל להיערך במהלך היום, אך כמובן שהוא יכול להיערך לפנות ערב, לקראת השקיעה. מה שיכול להוסיף לנופך הרומנטי של הטיול. כמו כן, הוא יכול להיערך בימים שונים במהלך השבוע, על פי בחירת הזוג. 

תראו בעצמכם

רכיבה על סוסים רומנטית לזוגות 

טיול רכיבה על סוסים לזוגות בחוות הפקאן, זו חוויה מאוד מיוחדת ויוצאת דופן. זו חוויה שמאפשרת לבני הזוג, גם ליהנות מטיול ייחודי, שונה מכל מה שהם מכירים, בהנחה כמובן שהם לא רוכבים על סוסים כל יום. 

כמו כן, הם יכולים ליהנות מהנופים המרהיבים של האזור בו החווה נמצאת. במהלך הטיול הם יוכלו לעצור מעת לעת, לנוח, להתרשם מהנוף באזור, ואם ירצו יוכלו גם לאכול ולשתות באותן נקודות עצירה. 

זוגות המעוניינים, יכולים להפוך את הטיול לא רק לחוויה רומנטית אלא גם לסוג של טיול הפתעה. למשל, אם בן הזוג רוצה להציע נישואין לבת הזוג, אזי שהוא יכול לצאת איתה לטיול רכיבה, במהלכו הוא יעשה את הצעד המתבקש. כמו כן, אפשר לארגן טיולי רכיבה כמתנת יום הולדת או מתנת נישואים. כל זוג על פי בחירתו. 

חשוב להדגיש, כל הסוסים בחווה מטופלים היטב, מקבלים את כל התנאים שהם צריכים, כולל טיפולים רפואיים, תזונה והיגיינה. צוות המקום דואג להם וכל זוג אשר מגיע לחווה, יכול לזהות זאת מיד.  הצוות המועסק במקום, מתמחה בעבודה עם סוסים, יודע כיצד לטפל בהם וכמובן אוהב ודואג להם. 

הצוות עומד לרשות בני הזוג בכל עת ומוכן לענות על כל שאלה ולעזור להם לייצר טיול רכיבה מהנה ורומנטי. 

קבעו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

גלרייה

Table of Contents

צרו קשר

דילוג לתוכן