חוות סוסים בנתניה | חוות הפקאן

 

כשמשפחות, חברים, עובדים, רוצים לארגן וליהנות מיום כיף, עומדות לרשותם לא מעט אפשרויות, בין אם זה במתחמים סגורים ובין אם זה בשטח. הם רק צריכים לבחור מה מתאים להם מבחינת תנאים, מבחינה כלכלית ומבחינות אחרות. 

אחד התנאים לארגון יום כיף, בדרך כלל, הוא לעשות משהו שונה וייחודי, משהו שלא דומה לדברים שבשגרה. לכן גם לא יבחרו דברים שהם עושים ביום יום או יכולים לעשות מתי שהם רוצים באופן חופשי. כל אחד יעדיף ביום כיף עם המשפחה והחברים או במסגרת יום כיף בעבודה, לעשות דברים יוצאי דופן, אשר ישאירו זיכרון נעים ומיוחד. 

אחת האופציות לכך היא ביקור במסגרת חוות סוסים בנתניה ושימוש בשירותים השונים שהחווה מספקת. כך למשל, חוות סוסים בנתניה, כגון חוות הפקאן, מציעה לכל מי שמגיע אליה ליהנות מרכיבה על סוסים ממגוון אפשרויות שונות ומגוונות, אשר יכולות בקלות להפוך יום רגיל ליום כיף יוצא מן הכלל, שונה ומיוחד. 

מה אנחנו יכולים למצוא במסגרת חוות סוסים בנתניה?

חוות סוסים, דוגמא חוות הפקאן, מציעה לנו למשל אופציה של טיול רכיבה בשטח, בין אם זה בזוגות, בין אם זה בקבוצות וכן אפשר ליהנות במסגרת חוות סוסים בנתניה גם ברכיבה לבד, כלומר, אם מישהו רוצה ליהנות מיום כיף לעצמו, לצאת מהשגרה של העבודה והמשפחה, וליהנות קצת מזמן איכות בטבע, הוא תמיד מוזמן להגיע אל חוות סוסים כאן, ולהזמין טיול רכיבה. 

חשוב לומר, רכיבה במסגרת חוות סוסים יכולה להתבצע הן בשטח הפתוח, כלומר בשדות שמחוץ לחווה, אך אפשר גם ליהנות מרכיבה בחווה עצמה. 

למשל, אם רוצים לארגן יום כיף לילדים, לא חייבים בהכרח לרכב בשטח, אפשר גם לרכב בחווה עצמה. הכל שאלה מה מחפשים. 

עלות של טיול רכיבה במסגרת חוות סוסים בנתניה היא 150 שקל לאדם כולל מעמ. יחד עם זאת, צריך לקחת בחשבון, שאם מבקשים לערוך טיול מושקע, כולל אוכל ושתייה, אשר יש להזמין ממקור חיצוני, וכן אם יש צורך בשירותי הסעות לחווה, אז סביר להניח שהעלויות הכוללות יהיו גבוהות יותר. 

תראו בעצמכם

מצד שני, אם מדובר על רכיבה קבוצתית במסגרת חוות סוסים, אז ייתכן שיהיה אפשר לקבל מחיר נמוך יותר פר רוכב. אך זה תלוי במספר המשתתפים, ובתנאים אחרים שקובעים בעלי החווה עצמה. 

מדוע משתלם לצאת לטיול רכיבה בחוות הסוסים? 

אנו בחוות הפקאן מציעים שירותי רכיבה על סוסים בנתניה, כמו כל חוות סוסים מקצועית ומסודרת, מציעה לכל מי שמגיע אליה, אופציות שונות ומגוונות לטיולי רכיבה. 

חוות הפקאן מציעה, בין היתר, רכיבה זוגית רומנטית לאור השקיעה. כמו כן היא מציעה רכיבה קבוצתית עבור משפחות, חברים ומקומות עבודה. ניתן גם לארגן רכיבה על סוסים לכבוד אירועים שונים, למשל בר ובת מצווה לילדים, הצעות נישואין, ימי הולדת, ואירועים אחרים. 

חוות סוסים מחזיקה בבעלותה סוסים מגזעים שונים, אשר מטופלים היטב על ידי צוות מקצועי ומנוסה, בתנאים איכותיים אשר באים לידי ביטוי בתנאים גדולים, מרווחים ונקיים, טיפול רפואי צמוד, תזונה מתאימה ועוד. החווה מעסיקה צוות מקצועי שמתמחה בתחזוקה וטיפול בסוסים, אנשים שאוהבים את המקצוע ויותר מכל אוהבים סוסים ואת הטיפול בהם. 

צריך לציין עוד, חוות סוסים בנתניה מספקת לרוכבים אפשרות לרכב אל מקומות שונים באזור, מקומות מהם ליהנות מנוף מרשים, שקט ושלווה. 

הרכיבה מתבצעת גם בעזרת מדריכי רכיבה ואנשי מקצוע, כך אם חס וחלילה קורה משהו, תמיד יש איש מקצוע שיכול לעזור ולטפל בעניין. הרכיבה מתבצעת באופן בטוח לגמרי, ואין מה לחשוש, גם אם מעולם לא רכבתם על סוס. 

רכיבה במסגרת חוות סוסים, היא דרך טובה לא רק ליהנות מיום כיף, אלא גם לחוות חוויה יוצאת דופן וייחודית. הרי לא כל אחד ואחת יכולים לעשות זאת, בין אם זה באופן קבוע ובין אם זה באופן מזדמן. הרי כל מי שרוצה לרכב על סוס, צריך להחזיק בבעלותו סוס או לעבוד בחווה.

על כן, מי שאין לו את האפשרויות האלה, יכול לפנות אל חוות סוסים כמו חוות הפקאן, ולהזמין טיול סוסים בשטח. הוא יהנה מחוויה יוצאת דופן, וייתכן מאוד שהוא יאהב את העניין וירצה לחזור על כך גם בעתיד. בחוות הפקאן ישמחו תמיד לקבל את פניו ולהציע לו טיול רכיבה נוסף. 

אנחנו מזמינים אתכם להזמין טיול רכיבה על סוסים בחוות הסוסים של חוות הפקאן פה:

טלפון: 053-324-6744

כתובת: הגפן 40, בורגתה

קבעו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

גלרייה

Table of Contents

צרו קשר

דילוג לתוכן