רכיבה על סוסים לילדים בחוות הפקאן

אחת הפעילויות המהנות והחווייתיות ביותר שיכולים הורים לארגן לילדיהם ולהם, היא רכיבה על סוסים. רכיבה בשטח, רכיבה בחוות סוסים, במשך שעה או שעתיים, זו יכולה להיות חוויה שהילדים ייהנו ולא ישכחו, וגם ההורים ייהנו, הן מזמן האיכות ביחד והן מהרכיבה עצמה. 

רכיבה על סוסים לילדים היא הרבה יותר מעוד פעילות, עוד חוויה סטנדרטית. מעבר לעובדה שמדובר בעניין שונה ולא שכיח, הרי שמדובר גם בפעילות שיש בצידה מסר מסוים לילדים, משהו שהם יכולים ללמוד ולהפיק ממנו תועלת רבה. 

באופן טבעי, האופציה של רכיבה על סוסים לילדים איננה כרוכה אך ורק בכך שההורים יוצאים עם ילדים לטיול במקום כזה או אחר.

אומנם יש מגוון אפשרויות בחוות סוסים לילדים המאפשרות רכיבה עם הורים במקומות שונים ומגוונים, אך זה הרבה מעבר לכך. שכן, הרבה פעמים מתוך זה שהילד יוצא לרכב עם הוריו באופן חד פעמי, כפעילות משפחתית או במסגרת טיול, הוא נהנה מכך ומבקש מהוריו לרשום אותו לחוג רכיבה, ומכאן השמיים הם הגבול. 

מדוע משתלם לקחת את הילד לחוג רכיבה על סוסים לילדים?

רכיבה על סוסים לילדים, כאמור, היא דבר הרבה יותר רחב ומשמעותי מעצם הפעולה. בדיוק כמו שהרבה מאוד ענפי ספורט אחרים, הם הרבה יותר מהפעילות שמתבצעת בפועל, כך גם במקרה של רכיבה על סוסים עבור ילדים. 

כאשר הורים רושמים את ילדיהם לחוג רכיבה, הם מאפשרים להם לקבל כלים ייחודים אשר יכולים לעזור בצורות שונות. בין אם זה בכל מה שקשור להתמודדות עם מצבים מסוימים, בין אם זה בכל מה שקשור ליחס לחיות (במקרה שלנו סוסים), כל מה שקשור לאחריות, מסירות, משמעת ועוד שורה ארוכה של דברים נוספים שיכולים להשפיע ולעזור בעניין. 

כמובן שעצם הקשר של הילד עם הסוס, בזמן הרכיבה על סוסים, לפני ואחרי, יש לה משמעות רבה, וזה יכול לעזור לו בהיבטים שונים, אחרים בחיים.

צריך לומר עוד, כל הנושא של רכיבה על סוסים לילדים, יכול לשפר מאוד את הביטחון העצמי שלהם, להפחית חששות ופחדים, להגביר את תחושת האומץ שלהם אל מול סיטואציות כאלה ואחרות ועוד. זה נכון לגבי רכיבה בחוות הסוסים, וזה יהיה נכון בהמשך לגבי רכיבה בשטח. 

חוות הפקאן המקום בשבילכם ובשביל ילדיכם

אם אתם רוצים לרשום את ילדיכם לחוג או קייטנה רכיבה על סוסים, חוות פקאן בבורגתה זה המקום בשבילכם. כאן תוכלו למצוא מגוון מדריכים מקצועיים, כאן תוכלו למצוא סוסים שמתאימים להם, וכמובן את כל התנאים הדרושים לילדים שלכם בשביל לקבל את הכלים לרכיבה בטוחה ואיכותית. 

חוות הסוסים לילדים שבחוות הפקאן מעסיקים מדריכים וצוותים מקצועיים בתחום הרכיבה, ובפרט בכל מה שקשור לנושא של רכיבה על סוסים לילדים. אצלנו גם אפשר למצוא סוסים חזקים, בריאים, אשר נהנים מתנאי מחייה איכותיים בכל אספקט. 

אתם תמיד מוזמנים להגיע אלינו לחווה ולהתרשם מהתנאים במקום, מהצוות המלווה, וכן לשמוע על אפשרויות שונות שעומדות לרשותנו ואנחנו יכולים לספק לכם. 

אצלנו תוכלו למצוא, בין היתר, אפשרות של:

  • טיולי רכיבה עבור הורים וילדים בשטח,
  • טיולים קצרים וארוכים,
  • טיולי משפחות,
  • וכן אנחנו מארגנים טיולי רכיבה קצרים על פוני לילדים קטנים.

כל זה במחירים אטרקטיביים שיכולים להתאים לכל כיס, החל מ 120 ש"ח לאדם. 

אנחנו מציעים לכם לפנות אלינו מספר ימים לפני שתרצו לצאת לרכוש את הפעילות המועדפת עליכם, ואנחנו נדאג לארגן עבורכם את כל מה שצריך. ביום המיועד, תוכלו להגיע אלינו ולצאת לטיול רכיבה עם כל הציוד הדרוש, וכן אחרי שתקבלו מאיתנו הוראות והסברים על הרכיבה. 

תראו בעצמכם

כיצד יודעים מה יכול להתאים לילד שלכם?

רכיבה על סוסים לילדים היא לא דבר מורכב, ובכל זאת, אנחנו צריכים לדעת, לא רק איפה ניתן לבצע אותה, באיזו חווה ובאיזו מסגרת, אלא אנחנו צריכים לדעת מה יכול להתאים לילדים שלנו, בשביל שהם יוכלו להפיק מכך הנאה, חוויה ואת התועלת שאנחנו רוצים שהם יפיקו ממנה. 

כאמור, יש סוגים שונים של אפשרויות עבור רכיבה על סוסים לילדים, החל מטיולים חד פעמיים וכלה בחוג או קייטנה, בהם לומדים את הבסיס לרזי הרכיבה ובסופו של דבר, לומדים כיצד לרכב באופן עצמאי בצורה פשוטה ובטוחה. 

אם אנחנו רוצים לקחת את הילדים שלנו לרכיבה על סוסים, עלינו לבדוק מה הם מעדיפים, מה יכול להתאים להם מבחינת גיל, באיזה סוג של פעילות עם ירגישו יותר בטוחים, וכל דבר נוסף שיכול להשפיע על הבחירה שלנו בסופו של דבר. 

אנחנו צריכים לזכור שהמטרה שלנו, בתור הורים, היא לספק לילדים שלנו חוויה ייחודית, כזו שהם לא רק יפיקו ממנה תועלת וייהנו ממה שהם חווים, אלא גם תעורר אצלם רצון להמשיך ולהתמיד. לכן במסגרת רכיבה על סוסים לילדים, צריך לספק להם את כל התנאים בשביל שייהנו מהפעילות וירגישו בטוחים כשהם משתתפים בה. 

אנחנו בחוות פקאן, נדאג לספק לכם ולילדיכם את כל מה שאתם והם צריכים, בשביל שיוכלו ליהנות מרכיבה על סוסים בצורה מהנה ובטוחה. 

קבעו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

גלרייה

Table of Contents

צרו קשר

דילוג לתוכן