רכיבה על סוסים מחיר: כמה עולה שיעור רכיבת סוסים?

אחת הפעילויות האהובות עלינו, אשר יוצרות הנאה רבה עבורנו, בין אם אנחנו חבר'ה צעירים, הורים לילדים או בכל שכבת גיל וסטטוס אחר, היא רכיבה על סוסים בשטח.

מדובר בפעילות ייחודית, אשר משלבת בתוכה הן את היכולת להתחבר אל הסוס, היכולת להכיר ולהגיע אל מקומות שאין לנו אפשרות אחרת להגיע אליהם, וכל זה תוך כדי שאנחנו רוכבים על סוס, הרחק מתנועת כלי רכב או מהמולה של אנשים. 

לשמחתנו, אנחנו יכולים ליהנות היום ממגוון אפשרויות של רכיבה על סוסים, בין היתר באמצעות הצוות והשירות של חוות הפקאן, אשר מציעים לנו אפשרויות שונות ומגוונות לרכיבה בשטח, בתנאים הטובים ביותר.

חוות הפקאן מציעה אפשרויות רכיבה על סוסים מסוגים שונים, אשר עומדים לרשות החברה, וכל זה כמובן תוך כדי תמיכה ועזרה של צוות המקום.

באופן טבעי, לפני שאנחנו ניצור קשר עם החווה או נזמין מקום לפעילות, נרצה לדעת כמה עולה רכיבה על סוסים. אנחנו נבחן את העלויות, בין אם זה על פי המחיר עצמו, ובין אם זה על פי השאלה כמה זמן נמשכת הפעילות עצמה.

רכיבה על סוסים מחיר

כשבוחנים רכיבה על סוסים מחיר, יש לקחת בחשבון שזה יכול להשתנות על פי פרמטרים שונים:

  • בין אם זה כמות הרוכבים,
  • משך זמן הפעילות
  • סוג הסוס שרוכבים עליו (רגיל או פוני)
  • ועוד.

באופן טבעי, כמו במקרים רבים אחרים, אנחנו נמצא מחירונים שונים של רכיבה על סוסים בכל חווה וחווה, אך יחד עם זאת, מומלץ לנו לבחור חווה שיכולה להציע לנו פעילות איכותית עם כל מה שנדרש לשם כך. זה בדיוק מה שאנחנו יכולים לקבל בחוות פקאן אשר במושב בורגתה. 

בתאכל'ס כמה עולה רכיבה על סוסים?

כאמור, כשאנחנו בוחנים רכיבה על סוסים מחיר פעילות, עלינו לזכור שישנם מחירים שונים לכל אחת מהפעילויות המוצעות לנו בחווה. 

טיול בקבוצה למשך שעה עולה בין 90 ל-100 שקל

לעומת זאת, טיול במשך שעתיים בקבוצה, עולה 200 שקל לאדם.

טיול פרטי לאדם עולה 180 שקל, טיול לזוג במשך שעה עולה 300 שקל.

אם רוצים לצאת לרכיבה רומנטית במשך שעתיים, העלות היא 450 שקל.

הורים שמביאים את הילדים שלהם לרכב על פוני במשך 10 דקות, ישלמו על כך 30 שקל. 

כאמור, כל אחד ואחת יכולים ליהנות מאפשרות של רכיבה על סוסים, בין אם מדובר בחבר'ה צעירים, זוגות אשר רוצים לטייל מטיול רכיבה רומנטי, זוגות שמחפשים דרך רומנטית כיצד להציע נישואין, הורים לילדים, קבוצות חברים ועוד. 

מה חשוב לדעת מלבד מחיר הפעילות?

חשוב לומר, מעבר לשאלת המחיר שהיא חשובה כמובן, יש לבחון גם מתי ניתן ונכון לצאת לטיול רכיבה, מבחינת מזג אוויר והתנאים שיאפשרו זאת. רצוי מאוד להזמין מועד כמה שיותר מוקדם על מנת שיהיה ניתן לצאת ביום ובשעה שנוחה לכם, ובתנאים שיאפשרו רכיבה נוחה ונעימה. 

הזמינו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

השאירו פרטים כאן או התקשרו וקבעו חוויית רכיבה על סוסים אצלנו, במחיר משתלם ועם כיף גדול

קבעו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

גלרייה

Table of Contents

צרו קשר

דילוג לתוכן