טיולי סוסים בחוות הפקאן בורגתה

ישנן דרכים שונות בעזרתן אנחנו יכולים ליהנות מאטרקציות ייחודיות, הן באופן אישי, הן באופן זוגי, משפחתי או קבוצתי עם חברים או אורחים ממקומות שונים.

אנחנו יכולים לארגן את זה באופן עצמאי ואנחנו יכולים להיעזר בגורמים מקצועיים שונים, אשר יכולים לספק לנו את כל מה שנדרש בשביל שנוכל ליהנות מאטרקציה חווייתית ייחודית ומקורית. 

אצלנו בחוות הפקאן בבורגתה שבשרון, תוכלו ליהנות מחוויה שכזו. אנחנו בחווה מציעים לכם טיולי סוסים בשטח, הנערכים הן ליחידים, זוגות, משפחות או קבוצות של חברים.

לרשותנו עומדים סוסים מגזעים שונים, המטופלים היטב על ידי צוות המקום ומחכים עבורכם לטיולי רכיבה בתנאים נוחים ומשתלמים. אצלנו גם תוכלו ליהנות מצוות מדריכים ורוכבים מקצועי, שידריך וילווה אתכם לאורך כל משך זמן הטיול. 

מה עושים בטיולי סוסים?

לא במקרה טיולי סוסים נחשבים לאחת האטרקציות הפופולאריות ביותר, הן בקרב צעירים והן בקרב מבוגרים. מדובר על טיול ייחודי ומעניין, במהלכו רוכבים על סוסים בשלווה ובניחותא בטבע, נהנים מזמן של שקט ושלווה ביחד עם הסוסים ועם שאר הרוכבים. טיולי רכיבה נחשבים מאוד פופולאריים לא רק אצלנו בחווה אלא בכל העולם. 

הרי מה יותר נעים, יפה ורומנטי מלצאת עם סוס לרכיבה בשטח, הרחק מכל ההמולה והרעש, באזור טבעי לחלוטין, כשבמהלך הטיול אפשר לעצור במקומות שונים, להשקיף על הנוף, לנוח, ואולי אפילו לעצור בשביל לשתות ולאכול. 

טיולי הסוסים שאנחנו מציעים לכם נערכים שעה עד שעתיים, תלוי בסוג הטיול שהזמנתם. אנחנו דואגים לספק לכם את כל הציוד הנדרש, הוראות והסברים כיצד לנהוג בזמן הרכיבה עם הסוס, כיצד לעלות עליו ואיך לרדת ממנו, כיצד לגרום לו לצעוד, ואיך להרגיע אותו. 

בעיקרון, כל הסוסים שלנו מאומנים לרכיבה בשטח, הם מאוד רגועים ושלווים, ואין צורך לחשוש או לפחד מפני הרכיבה. מי שחושש אנחנו נדאג להרגיע אותו ולמצוא עבורו את האמצעים שיוכלו לעזור לו לרכב בשלווה וברוגע. 

מה הסיפור שלנו?

חוות הפקאן, ממוקמת כאמור בבורגתה שבאזור השרון המזרחי, בין כביש 4 לכביש 6. בחווה גדלים ומטופלים סוסים מסוגים שונים והמקום גם משכיר תאים עבור בעלי סוסים שאין להם מקום היכן לגדל אותם. 

בחווה מלבד טיולי רכיבה על סוסים עבור יחידים, זוגות וקבוצות, אפשר גם לערוך אירועים, כולל אירועי בוטיק, וכן אפשר לקבל שיעורי רכיבה על סוסים. מקום מציע מגוון רחב של שירותים לרוכבים מתחילים ומתקדמים, בעלי סוסים וכל מי שרוצה ליהנות מחוויה ייחודית ויוצאת דופן. 

כאמור החוות מאפשרת לכל מי שמעוניין בכך לצאת לטיולי רכיבה בשטח. האזור מסביב לחווה מותאם לרכיבה על סוסים בתנאים נוחים ובטוחים, בפרט עבור מי שמעולם לא רכב או עבור רוכבים מתחילים. 

כמה זמן אורך טיול סוסים אצלנו?

כאמור, טיולי סוסים אצלנו נערכים בין שעה לשעתיים, זה תלוי בסוג הטיול שהזמנתם. זוגות נוהגים אצלנו טיול שנערך שעה עד שעתיים, בפרט אם מדובר על טיול שכולל בתוכו עצירה לארוחה או שתייה בשטח, אך כמובן המחיר של הרכיבה על סוסים משתנה בהתאם למסלול שהכי מתאים לכם.

הרבה פעמים זוגות מזמינים טיול זוגי בזמן שקיעה. כך הם יכולים לרכב באווירה רומנטית כמו בסרטים. ישנם גברים שמזמינים טיול רכיבה בשקיעה, על מנת לנצל את ההזדמנות להציע לבת הזוג שלהן נישואים.

אם זה רצונכם, אנחנו נדאג להכין עבורכם את השטח ולדאוג לכל מה שאתם צריכים. 

כאמור, גם טיולי קבוצות ומשפחות נערכים בין שעה לשעתיים, תלוי כאמור באופי הקבוצה, משך הזמן שהם רוצים ויכולים לרכב וכן במועד הרכיבה.

באופן טבעי בימי הקיץ, בשעות הערב אפשר ורצוי לצאת לטיול רכיבה בין שעתיים. לעומת זאת בחורף, מאחר ומחשיך מוקדם יותר, יהיה נכון לצאת לטיול קצר יותר. 

לגבי תנאי מזג האוויר, רצוי מאוד לברר לפני כן עם צוות החברה, האם ניתן ומשתלם לצאת לטיול רכיבה במועד בו אתם מעוניינים.

אם יש רוחות וגשם, עדיף לדחות את הטיול למועד אחר. זה נכון לגבי ימים חמים ולחים ביולי אוגוסט. אז עדיף לצאת לטיול רכיבה בשעות הערב כשנעים יותר. 

תראו בעצמכם

מה המחיר של טיול

אנחנו בחוות פקאן מאמינים שהלקוחות שלנו צריכים לשלם מחיר אטרקטיבי ונוח לכל כיס עבור טיולי רכיבה. לכן המחירים שלנו הם יחסית נמוכים. 

טיול בקבוצה לאדם עולה 150 שקל או 300 שקל אם מדובר על טיול במשך שעתיים. טיולי בפרטי לאדם עולה 180 שקל. טיול לזוג בפרטי עולה 200 שקל לשעה. כמו כן, אנחנו מציעים אפשרות של רכיבה על פוני למשך 10 דקות לילדים בעלות של 30 שקל. 

לפני סיום חשוב לנו לציין, הרבה מאוד מקומות עבודה, ארגונים ועמותות מזמינים אצלנו טיולי רכיבה לקבוצות למשך שעה או שעתיים, בין אם זה ליום כיף, יום גיבוש או אירועים אחרים.

אנחנו מתמחים בארגון רכיבה שכזו עבור קבוצות גדולות. אם אתם מעוניינים לפנק את העובדים שלכם זה הזמן לפנות אלינו. אנחנו כבר נדאג לארגן עבורכם את כל מה שאתם צריכים. 

קבעו רכיבה על סוסים בחוות הפקאן

גלרייה

Table of Contents

צרו קשר

דילוג לתוכן